אייקון תקשורת
הקבוצה שלנו

הנבחרת של ״אייקון תקשורת״

ליאת יוסף
בעידן של היצע רחב, שפע מידע ותחרות גוברת, הקהל שקורא אתכם, מגבש את דעתו עליכם דרך מה שאתם כותבים ואומרים, ולכן מן הראוי שכל טקסט שלכם ינוסח באופן המקצועי ביותר.
ליאת יוסף, כותבת ועורכת תוכן מקצועית ומנוסה, חתומה על אינספור טקסטים שיווקיים, מאמרים, הודעות לעיתונות, נאומים, כתבות תדמית, ראיונות עיתונאיים, פרופילים עסקיים, תסריטים, מצגות, תכנים אינטרנטיים ופוסטים בדפי הפייסבוק שאנו מנהלים עבור לקוחותינו.

ליאת כותבת טקסטים מניעים, משפיעים ומעצבי תודעה ובכך מסייעת ללקוחותינו להתבטא באופן רהוט, ממוקד, מעורר אמון, נוגע ומשכנע בכל אמצעי המדיה ובתקשורת הבין-אישית.התכנים שליאת מייצרת, מאירים את לקוחותינו באור הנכון, משדרגים את תדמיתם ומסייעים להם בהשגת מטרות באמצעות כוחן המופלא של המילים שהיא בוחרת עבורם בהקפדה ובדיוק מושלם.
מקסים אוקנין
מקסים אוקנין עוסק בייעוץ אסטרטגי, עסקי ותקשורתי, בקשרי ממשל, יחסי ציבור וניהול פרויקטים והוא מתמחה בליווי אסטרטגי, ניהול משברים והובלת קמפיינים פוליטיים מזה למעלה מעשרים שנה. המקצועיות, מערכת הקשרים הענפה והניסיון של מקסים, הם מנוע רב-עוצמה שמניע תהליכים, ממנף ומקדם כל לקוח במסלול ליווי אינדיבידואלי הנבנה עבורו אישית. תהליך העבודה עם כל לקוח מתחיל בלמידה ובמחקר המספקים תמונת מצב והבנה של נקודת המוצא ושל זירת הפעילות, ממשיך בהגדרת מטרות, בניית אסטרטגיה, גיבוש תכנית עבודה וביצוע בפועל, תוך הפעלת מנגנוני בקרה המבטיחים תוצאות מיטביות.

בין לקוחותיו של מקסים נמנים רשויות וגופים ציבוריים, חברות עסקיות גדולות, עסקים קטנים ובינוניים, יזמים, מפלגות ומועמדים פוליטיים. כל אלה נעזרים בניסיון המוניציפאלי והעסקי וברקורד המרשים שלו בניהול קמפיינים, קידום פרויקטים, גישור וייעוץ, כמו-גם בקשרים ההדוקים והמומחיות רבת השנים שלו בתקשורת ולובינג. הצוות המקצועי, היצירתי והמיומן שעובד עם מקסים משלים את מעטפת הליווי של הלקוח לרבות בתחומי הדוברות, התוכן, העיצוב והמדיה. כל אלה גם יחד מייצרים פריצות-דרך משמעותיות ללקוחות בהיבטים של בניית תדמית ומוניטין, איתור הזדמנויות, שיפור תוצאות עסקיות והשגת יעדים ומטרות.
דוד קקון - מנכ״ל / בעלים
כללי:
בעלים של חברת ״אייקון תקשורת״ הפועלת משנת 2000 באופן עצמאי ומספקת שירותי פרסום, שירותי דוברות מקצועיים, יח״צ וכתיבת תוכן

ניסיון מקצועי:
עורך ראשי משנת 2006 של פורטל האינטנט אשדוד פור יו, משנת 2016 עורך ראשי של עוד 4  אתרים ברשת פור יו בערים הבאות: רחובות, בת ים, חדרה ורמת גן.

דוברות
משמש כדובר מקצועי של מספר גופים מוסדיים ומסחריים.
יו״ר, מייסד ויוזם ארגון העסקים העירוני אשדוד - הראשון מסוגו בישראל

שונות:
- יו״ר ומייסד עמותת שולחן עגול אשדוד המטפל משנת 2006 בנוער בסיכון ונוער במצוקה. נשיא שולחן עגול ישראל 2011-2013
- נשיא CLUB 41 ISREL
- אחראי על הפקת האירוע השנתי של ארגון שולחן עגול ישראל הכולל עשרות אורחים מעשרות מדינות.
- יו״ר ומייסד ארגון העסקים העירוני הראשון בישראל
- בוגר קורס יוקרתי למנהלי רשתות חברתיות ״אורית רונן״
- יוזם והוגה אפליקציית OSIM לעידוד התנדבות ותרומה לקהילה בשיתוף חברת ״עוקץ מערכות״
זו הכתובת,

מחכים לביקור...

אקסודוס 1/21 אשדוד

08-8567722

ikon.tikshoret@gmail.com