אייקון תקשורת
כמה מילים על

אייקון תקשורת

אייקון תקשורת נוסד בשנת 2000, המשרד נותן מעטפת מקצועית בכל אפיקי המדיה הקיימים, פרינט, אאוטדור, רשתות חברתיות וכל מה שצריך כדי להשלים פרוייקט… one stop shop

משנת 2000, כשקם המשרד וצבר ניסיון של מאות פרויייקטים וקמפיינים כמעט בכל סדרי הגודל. אייקון תקשורת הפכה בשנים האחרונות לקבוצת מדיה עם פורטלים מקוונים ב-5 ערים ונכסים דיגיטליים הכוללת מערכת קשרים שיכולה לתת מענה ופתרונות מחוץ לקופסא לכלל לקוחותיה.

מעל 300 לקוחות מתקשרים למשרד בדרכים שונות וההמלצות שלהם הם יחסי הציבור הכי טובים שלנו.

היתרונות שלנו

עם השנים הספקנו לעבוד לעבוד מול מאות לקוחות ומול אלפי אנשים, הקשרים הטובים שיצרנו עומדים לנו כיום לטובת הלקוחות שלנו. כדי לקדם כל מיזם  יש לנו תמיד את האיש הנכון במקום הנכון.

26 שנות ניסיון עושות את שלהם בעיקר שאתם צריכים לבחור את הספקים שלכם. הם עמדו בכל מבחני העבודה, במחיר, בזמן האספקה ובעיקר במקצועיות וביכולת לתת מענה הולם. הספקים שלנו הם השותפים שלנו.

הניסיון שלנו מנע מלקוחות הפסדים שלאורך השנים מסתכמים בסכומי עתק. מגוון פתרונות יעילים שניתנו בזמן הנכון ובמקום המדוייק ועשו את ההבדל בין הצלחה לכישלון

הכל במקום אחד, בטלפון אחד עם אנשים שמבינים אותך ונותנים לך את השקט לעבוד ולייצר. אנחנו דואגים להכל. לרעיון, לעיצוב, להדפסה ולהובלה. אתם תתעסקו בשלכם.

לאייקון תקשורת מערך מקומונים מקוונים ב-5 ערים שונות: אשדוד, רחובות, בת ים, רמת גן  וחדרה. המערכת זמינה עבור הלקוחות כפלטפורמת קידום תכנים ופרסום באנרים במחירים אטרקטיביים.

מאז ולתמיד ידענו להעריך את יכולות התימרון בלחץ הזמן. למדנו להעריך את לוחות הזמנים ואם כבר התחייבנו, נדע לעמוד בזמנים. את לוחות הזמנים תדעו לםני שאתם מזמינים את העבודה ובהם נעמוד. כמו תמיד.

אייקון תקשורת מעמידים סל שירותים נוסף הכולל הרצאות במגוון נושאים, קורס מובנה וייחודי להכשרת כתבים דיגיטליים המתאים לפרטיים וארגונים.

ניתן להזמין פגישת ייעוץ ייעודית ואנו נבנה עבורכם תכנית ניטרלית עם המלצות זהב, מתאים למתלבטים בפתיחת עסק ולעסקים השוקלים התרחבות עסקית.

כמה מילים על...

הנבחרת שלנו

דודו קקון
מנכ"ל ובעלים
יערה די סגני
מנהלת תוכן וקהילות
מייק אדרי
עורך וידאו
רועי צאיג
יחסי ציבור
אבי קקון
צילום סטילס, וידאו וסירטוני תדמית
ביקורות עלינו

מה הלקוחות שלנו אומרים

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט
אייקון תקשורת מלווים את הרשות זו השנה השלישית ואחראים על כל נושא הדוברות, ניהול הרשת החברתית, יח״צ ופרסום. דוד קקון הוא חלק בלתי נפרד מהרשות ומהווה חלק חשוב מהמפכה התועדתית שעברה הרשות מהיום בו נכנס לעבוד.
נילי בוסאני, מנכ״לית המרכז הישראלי לריהוט
דוד מלווה את כל נושא הקריאייטיב של שני סניפי המרכז הישראלי לריהוט באשדוד ובראשון ב-7 השנים האחרונות. פרק הזמן מסביר יותר מהכל את מידת שביעות רצוננו הן מהיכולות המקצועיות וכלה ברמת השירות. ממליצים בחום.
הזמנה אישית...

קפצו לביקור, הקפה עלינו.

אשדוד

אקסודוס 1/21

טלפון: 08-8567722
דוא״ל: ikon.tikshoret@gmail.com

כתובת למשלוח דואר: אקסודוס 1/21 אשדוד, מיקוד: 7771000