אייקון תקשורת
הקבוצה שלנו

הנבחרת של ״אייקון תקשורת״

יערה די סגני - מנהלת תוכן
יערה, כותבת ועורכת תוכן מקצועית ובעלת ניסיון עשיר בכתיבת מגוון רחב של תכנים, מטקסטים שיווקיים וכתבות תדמית ועד הודעות לעיתונות, מאמרים, טורי דעה, ראיונות, פוסטים ברשתות חברתיות, מצגות ועוד. יערה שולטת בעברית ובאנגלית ברמת שפת אם ומספקת שירותי תוכן בשתי השפות, תוך הקפדה על דיוק ועל פרטים.

אם דרושים לכם טקסטים משכנעים, מעניינים, משכנעים ומניעים לפעולה, יערה תסייע לכם להגדיר במדויק את דרישות וצורכי התוכן שלכם ולהגיע לטקסט שיציג אתכם ואת המוצרים או השירותים שאתם מציעים באופן רהוט, ממוקד, מעורר אמון, נוגע ומשכנע בכל אמצעי המדיה ובתקשורת הבין-אישית. התכנים שיערה מייצרת, מאירים אתכם באור הנכון, משדרגים את תדמיתכם ומסייעים לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר באמצעות כוחן המופלא של המילים.
מקסים אוקנין - אסטרטגיה פוליטית
מקסים אוקנין עוסק בייעוץ אסטרטגי, עסקי ותקשורתי, בקשרי ממשל, יחסי ציבור וניהול פרויקטים והוא מתמחה בליווי אסטרטגי, ניהול משברים והובלת קמפיינים פוליטיים מזה למעלה מעשרים שנה. המקצועיות, מערכת הקשרים הענפה והניסיון של מקסים, הם מנוע רב-עוצמה שמניע תהליכים, ממנף ומקדם כל לקוח במסלול ליווי אינדיבידואלי הנבנה עבורו אישית. תהליך העבודה עם כל לקוח מתחיל בלמידה ובמחקר המספקים תמונת מצב והבנה של נקודת המוצא ושל זירת הפעילות, ממשיך בהגדרת מטרות, בניית אסטרטגיה, גיבוש תכנית עבודה וביצוע בפועל, תוך הפעלת מנגנוני בקרה המבטיחים תוצאות מיטביות.

בין לקוחותיו של מקסים נמנים רשויות וגופים ציבוריים, חברות עסקיות גדולות, עסקים קטנים ובינוניים, יזמים, מפלגות ומועמדים פוליטיים. כל אלה נעזרים בניסיון המוניציפאלי והעסקי וברקורד המרשים שלו בניהול קמפיינים, קידום פרויקטים, גישור וייעוץ, כמו-גם בקשרים ההדוקים והמומחיות רבת השנים שלו בתקשורת ולובינג. הצוות המקצועי, היצירתי והמיומן שעובד עם מקסים משלים את מעטפת הליווי של הלקוח לרבות בתחומי הדוברות, התוכן, העיצוב והמדיה. כל אלה גם יחד מייצרים פריצות-דרך משמעותיות ללקוחות בהיבטים של בניית תדמית ומוניטין, איתור הזדמנויות, שיפור תוצאות עסקיות והשגת יעדים ומטרות.
דוד קקון - מנכ״ל / בעלים
כללי:
בעלים של חברת ״אייקון תקשורת״ הפועלת משנת 2000 באופן עצמאי ומספקת שירותי פרסום, שירותי דוברות מקצועיים, יח״צ וכתיבת תוכן

ניסיון מקצועי:
עורך ראשי משנת 2006 של פורטל האינטנט אשדוד פור יו, משנת 2016 עורך ראשי של עוד 4  אתרים ברשת פור יו בערים הבאות: רחובות, בת ים, חדרה ורמת גן.

דוברות
משמש כדובר מקצועי של מספר גופים מוסדיים ומסחריים.
יו״ר, מייסד ויוזם ארגון העסקים העירוני אשדוד - הראשון מסוגו בישראל

שונות:
- יו״ר ומייסד עמותת שולחן עגול אשדוד המטפל משנת 2006 בנוער בסיכון ונוער במצוקה. נשיא שולחן עגול ישראל 2011-2013
- נשיא CLUB 41 ISREL
- אחראי על הפקת האירוע השנתי של ארגון שולחן עגול ישראל הכולל עשרות אורחים מעשרות מדינות.
- יו״ר ומייסד ארגון העסקים העירוני הראשון בישראל
- בוגר קורס יוקרתי למנהלי רשתות חברתיות ״אורית רונן״
- יוזם והוגה אפליקציית OSIM לעידוד התנדבות ותרומה לקהילה בשיתוף חברת ״עוקץ מערכות״
רועי צאיג - מנהל יח״צ
בעל ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום התקשורת הן כעיתונאי בתקשורת המקומית והארצית, איש יחסי ציבור במשרדים המובילים בישראל, מורה לתקשורת ודובר עיריית בת-ים, מה שיוצר הבנה עמוקה של עולם התקשורת שמתנקזת לייעוץ אסטרטגי איכותי ולהגדלת חשיפת הלקוחות. במהלך השנים קידמנו מאות לקוחות, ביניהם גופים ציבוריים ופרטיים רבים, אותם הפכנו למותג ואף הגדלנו משמעותית את מחזורי המכירות שלהם.
מייק אדרי - עריכת וידאו
אבי קקון - צילום וידאו ותדמית
זו הכתובת,

מחכים לביקור...

אקסודוס 1/21 אשדוד

08-8567722

ikon.tikshoret@gmail.com