אייקון תקשורת

הקבוצה שלנו

הנבחרת של ״אייקון תקשורת״

ליאת יוסף
בעידן של היצע רחב, שפע מידע ותחרות גוברת, הקהל שקורא אתכם, מגבש את דעתו עליכם דרך מה שאתם כותבים ואומרים, ולכן מן הראוי שכל טקסט שלכם ינוסח באופן המקצועי ביותר.
ליאת יוסף, כותבת ועורכת תוכן מקצועית ומנוסה, חתומה על אינספור טקסטים שיווקיים, מאמרים, הודעות לעיתונות, נאומים, כתבות תדמית, ראיונות עיתונאיים, פרופילים עסקיים, תסריטים, מצגות, תכנים אינטרנטיים ופוסטים בדפי הפייסבוק שאנו מנהלים עבור לקוחותינו.

ליאת כותבת טקסטים מניעים, משפיעים ומעצבי תודעה ובכך מסייעת ללקוחותינו להתבטא באופן רהוט, ממוקד, מעורר אמון, נוגע ומשכנע בכל אמצעי המדיה ובתקשורת הבין-אישית.התכנים שליאת מייצרת, מאירים את לקוחותינו באור הנכון, משדרגים את תדמיתם ומסייעים להם בהשגת מטרות באמצעות כוחן המופלא של המילים שהיא בוחרת עבורם בהקפדה ובדיוק מושלם.

מקסים אוקנין
מקסים אוקנין עוסק בייעוץ אסטרטגי, עסקי ותקשורתי, בקשרי ממשל, יחסי ציבור וניהול פרויקטים והוא מתמחה בליווי אסטרטגי, ניהול משברים והובלת קמפיינים פוליטיים מזה למעלה מעשרים שנה.
המקצועיות, מערכת הקשרים הענפה והניסיון של מקסים, הם מנוע רב-עוצמה שמניע תהליכים, ממנף ומקדם כל לקוח במסלול ליווי אינדיבידואלי הנבנה עבורו אישית.
תהליך העבודה עם כל לקוח מתחיל בלמידה ובמחקר המספקים תמונת מצב והבנה של נקודת המוצא ושל זירת הפעילות, ממשיך בהגדרת מטרות, בניית אסטרטגיה, גיבוש תכנית עבודה וביצוע בפועל, תוך הפעלת מנגנוני בקרה המבטיחים תוצאות מיטביות. בין לקוחותיו של מקסים נמנים רשויות וגופים ציבוריים, חברות עסקיות גדולות, עסקים קטנים ובינוניים, יזמים, מפלגות ומועמדים פוליטיים.
כל אלה נעזרים בניסיון המוניציפאלי והעסקי וברקורד המרשים שלו בניהול קמפיינים, קידום פרויקטים, גישור וייעוץ, כמו-גם בקשרים ההדוקים והמומחיות רבת השנים שלו בתקשורת ולובינג. הצוות המקצועי, היצירתי והמיומן שעובד עם מקסים משלים את מעטפת הליווי של הלקוח לרבות בתחומי הדוברות, התוכן, העיצוב והמדיה.
כל אלה גם יחד מייצרים פריצות-דרך משמעותיות ללקוחות בהיבטים של בניית תדמית ומוניטין, איתור הזדמנויות, שיפור תוצאות עסקיות והשגת יעדים ומטרות.

דוד קקון – מנכ״ל / בעלים
כללי:בעלים של חברת ״אייקון תקשורת״ הפועלת משנת 2000 באופן עצמאי ומספקת שירותי פרסום, שירותי דוברות מקצועיים, יח״צ וכתיבת תוכן

ניסיון מקצועי:עורך ראשי משנת 2006 של פורטל האינטנט אשדוד פור יו, משנת 2016 עורך ראשי של עוד4  אתרים ברשת פור יו בערים הבאות: רחובות, בת ים, חדרה ורמת גן.

דוברותמשמש כדובר מקצועי של מספר גופים מוסדיים ומסחריים.
יו״ר, מייסד ויוזם ארגון העסקים העירוני אשדוד – הראשון מסוגו בישראל
שונות:
יו״ר ומייסד עמותת שולחן עגול אשדוד המטפל משנת 2006 בנוער בסיכון ונוער במצוקה. נשיא שולחן עגול ישראל 2011-2013אחראי על הפקת האירוע השנתי של ארגון שולחן עגול ישראל הכולל עשרות אורחים מעשרות מדינות.
יו״ר ומייסד ארגון העסקים העירוני הראשון בישראל
בוגר קורס יוקרתי למנהלי רשתות חברתיות ״אורית רונן״
בוגר קורס יזמות חברתית של הג׳ויינט הישראלי
יו״ר ומייסד מטה אשדוד ומרחב דרום מפלגת ״יש עתיד״ וניהול 3 מערכות בחירות 2012-18
בעל טור קבוע בעיתון כאן אשדוד מרשת ״הארץ״
מוביל מאות קמפיינים ותהליכי מיתוג של חברות עירוניות, מסחריות וגופים פוליטיים.יוזם והוגה אפליקציית OSIM לעידוד התנדבות ותרומה לקהילה בשיתוף חברת ״עוקץ מערכות״

זה לא אנחנו זה הם

לקוחות מספרים

אייקון תקשורת מלווים את הרשות זו השנה השלישית ואחראים על כל נושא הדוברות, ניהול הרשת החברתית, יח״צ ופרסום. דוד קקון הוא חלק בלתי נפרד מהרשות ומהווה חלק חשוב מהמפכה התועדתית שעברה הרשות מהיום בו נכנס לעבוד.

יורם אסרף
מנכ״ל רשות הספורט

דוד מלווה את כל נושא הקריאייטיב של שני סניפי המרכז הישראלי לריהוט באשדוד ובראשון ב-7 השנים האחרונות. פרק הזמן מסביר יותר מהכל את מידת שביעות רצוננו הן מהיכולות המקצועיות וכלה ברמת השירות. ממליצים בחום.

נילי בוסאני
מנכ״לית המרכז הישראלי לריהוט
זו הכתובת,

מחכים לביקור…

אשדוד
שד׳ תל חי 63 אשדוד

טל׳: 08-8567722

דוא״ל: ikon.tikshoret@gmail.com

כתובת למשלוח דואר: רח׳ שוהם 14/30 אשדוד, מיקוד 7776111